Yabancı dil öğretimi, kişisel gelişim ve hobi geliştirme alanlarında eğitim vermek üzere 2008’de faaliyete geçen kuruluşumuz gerek yetişkinlere gerek öğrencilere yönelik çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Benzerlerinden farklı olma çabasıyla İngilizce, Almanca ve Rusça başta olmak üzere çeşitli dillerde yabancı dil öğrenmeyi korkulu rüya olmaktan çıkarmakta, günlük kullanıma, iş dünyasına ve çeşitli sınavlara yönelik yabancı dil öğretimi ve konuşma kulübü çalışmalarıyla dış dünyaya kapınızı aralamaktadır.

MEB onaylı olarak Nisan 2010’da başlayan Fotoğrafçılık Kurslarımız birinci yılını başarıyla tamamlamış bulunmaktadır. Hafta içinde ve hafta sonunda, gündüz ve akşam olmak üzere küçük gruplar halinde, teorik ve pratik çalışmalar yapan, düzenlediğimiz özel fotoğraf çekim gezilerine katılan kursiyerlerimiz çektikleri fotoğrafları sergileyerek hobilerini daha anlamlı bir sanat etkinliğine dönüştürmektedirler. 1. Karma Fotoğraf Sergimiz ile büyük bir ekip başarısı kazanan kulübümüz, çalışmalarını hız kesmeden devam etmektedir.

Fotoğraf öyle bir sanattır ki, Pera Fotoğrafçılık Kulübü olarak en büyük hissiyatımız her zaman "Gülümsemek" olmuştur. Fotoğraf sanatını en estetik yanlarıyla insanlara öğretebilmek ve onların kendilerini geliştirmesini sağlamak en büyük hedefimizdir.

"FOTOĞRAF GÜLÜMSEMEKTİR..."

Pera Fotoğrafçılık KulübüPera Fotoğrafçılık Kulübü bir Pera Dil Akademisi kuruluşudur.